KALENDÁŘ AKCÍ


"Poslušně hlásím, že tady jsou ty největší novinky."

  • ***LEDEN***
  • ---------------------
  • čt. 18.1. = BRNO = "Veletrh cestovního ruchu" 10:00-17:00 hraje ŠVEJK c.k.ŠRAML
  • *
  • st. 24.1. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "PRACHY" 19:30 činoherní komedie
  • *
  • pá. 26.1. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "UZLOVINY" 19:30 hudební komedie
  • *
  • ---------------------
  • ***ÚNOR***
  • ---------------------
  • so. 3.2. = ŠTĚTÍ = "C.& k. MASOPUST" 14-16:30 ŠVEJK c.k.ŠRAML
  • *
  • pá. 9.2. = BLATNÁ = "ŠVEJKŮV c.k.ŠANTÁN" 16-17:30 fi. večírek
  • *
  • so. 10.2. = KADAŇ = "C.& k. MASOPUST" 10-16H. ŠVEJK c.k.ŠRAML + PĚTATŘICÁTNÍCI
  • *
  • ne. 11.2. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "ŠVEJK" 19:30 hudební komedi
  • *
  • po. 12.2. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "REVIZOR" 19:30 komedie
  • *
  • st. 14.2. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "PRACHY" 19:30 činoherní komedie
  • *
  • čt. 15.2. = PRAHA = "Veletrh cestovního ruchu" 10:00-17:00 hraje ŠVEJK c.k.ŠRAML
  • *
  • so. 17.2. = ATEC = "C.& k. MASOPUST" 12-16:30 ŠVEJK c.k.ŠRAML
  • *
  • ---------------------
  • ***BŘEZEN***
  • ---------------------
  • ne. 4.3. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "MAMZELLE NITOUCHE" 14:30 opereta
  • *
  • ne. 18.3. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "PRACHY" 14:30 činoherní komedie
  • *
  • po. 19.3. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "REVIZOR" 19:30 komedie
  • *
  • st. 21.3. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "KALBA" 19:30 hudební komedie
  • *
  • pá. 23.3. = NĚMECKO-Aldersbach = "PIVNÍ VEČÍREK" 13-22h. ŠVEJK c.k.ŠRAML
  • *
  • ---------------------
  • ***DUBEN***
  • ---------------------
  • st. 4.4. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "MAMZELLE NITOUCHE" 19:30 opereta
  • *
  • po. 9.4. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "REVIZOR" 19:30 komedie
  • *
  • po. 16.4. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "PRACHY" 19:30 činoherní komedie
  • *
  • st. 18.4. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "KALBA" 19:30 hudební komedie
  • *
  • st. 25.4. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "UZLOVINY" 19:30 hudební komedie s Dr.Radimem Uzlem
  • *
  • so. 28.4. = Č.BUDĚJOVICE = "ŠVEJKŮV c.K.ŠANTÁN" od 17h.oslava CK Quicktour
  • *
  • ---------------------
  • ***KVĚTEN***
  • ---------------------
  • st. 2.5. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "PRACHY" 19:30 činoherní komedie
  • *
  • ne. 6.5. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "MAMZELLE NITOUCHE" 19:30 opereta
  • *
  • pá. 11.5. = PLASY = "Švejkův c.k.Kabaret" 17h.-20h. fi.večírek
  • *
  • so. 12.5. = HOLOUBKOV = "Slavnosti PÁRY" 9:00-18:00 velí Jos.ŠVEJK c.k.ŠRAML + tanečnice + Pětatřicátníci
  • *
  • čt. 17.5. = HLINSKO = "REVIZOR" 12:30 - zájezd Divadla PLUTO
  • *
  • so. 19.5. = Zámek JIMLÍN = "Slavnosti 1918-2018" hraje ŠVEJK c.k.ŠRAML + tanečnice + 35.IR
  • *
  • ne. 20.5. = Zámek JIMLÍN = "Slavnosti 100 let Velké války" 10-17 hraje ŠVEJK c.k.ŠRAML + tanečnice + 35.IR
  • *
  • po. 21.5. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "REVIZOR" 19:30 komedie
  • *
  • so. 26.5. = MOST = "Slavnosti 1918-2018" 10-17 hraje ŠVEJK c.k.ŠRAML + tanečnice + 35.Regiment
  • *
  • ne. 27.5. = PRAHA-Prosek = "PROSECKÉ JARO" 14:00-18:00 velí Jos.ŠVEJK c.k.ŠRAML + tanečnice + 35.Regiment
  • *
  • st. 30.5. = PLZEŇ-Palovka = "CIRKUS ŠLACHTO" 16:00 Akademie MŠ - provází Direktor Kubištýni
  • *
  • ---------------------
  • ***ČERVEN***
  • ---------------------
  • so. 2.6. = ŔÍSUTY = "100 LET od konce VELKÉ VÁLKY" 11:00-18.00 velí ŠVEJK c.k.ŠRAML
  • *
  • po. 4.6. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "PRACHY" 19:30 činoherní komedie
  • *
  • pá. 8.6. = Hrad RADYNĚ = "Pasování prvňáčku" 17:00 provází "Lovec PAMPALÍNNI"
  • *
  • po. 11.6. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "REVIZOR" 19:30 komedie
  • *
  • so. 16.6. = RADNICE = "100 let ukončení války" 12:30-16h. velí Jos.ŠVEJK c.k.ŠRAML + Pětatřicátníci
  • *
  • so. 16.6. = ZBYROH = "Na SVATBĚ" 19-21 hraje Jos.ŠVEJK c.k.ŠRAML
  • *
  • so. 23.6. = VOCHOV = "700 let Obce" 12-16 velí Jos.ŠVEJK c.k.ŠRAML + tanečnice + 35.Regiment
  • *
  • ne. 24.6. = BUBÍ = "JARMARK v DUBÍ" 14-15 hraje ŠVEJK c.k.ŠRAML
  • *
  • po. 25.6. = PLZEŇ-Beseda = "ABSOLUTORIUM Markéty KUBIŠTOVÉ" 19:00 hraje Koncert pro trubku Es-dur J.K.J.Neruda za doprovodu orchestru Konzervatoře
  • ---------------------
  • ***ČERVENEC***
  • ---------------------
  • pá. 6.7. ZLATÁ SVATBA - celý den
  • *
  • ---------------------
  • ***SRPEN***
  • ---------------------
  • čt. 2.8. = RADOŠOV = "Oslava narozenin paní Galiny" od 19h. hudebně-taneční vastoupení
  • *
  • so. 4.8. = TACHOV = "TACHOVSKÉ SLAVNOSTI" hraje ŠVEJK c.k.ŠRAML + tanečnice
  • *
  • pá. 24.8. = Fr.LÁZNĚ = "REVIZOR" 19:30 - zájezd Divadla PLUTO
  • *
  • so. 25.8. = KŘIVSOUDOV = "SLAVNOST VZNIKU REPUBLIKY" 10:00-12:00 - ŠVEJKŮV c.k.ŠRAML-ík
  • *
  • ne. 26.8. = KAMENICE n.LIPOU = "ŠVEJK" 19:30 - zájezd Divadla PLUTO
  • *
  • ---------------------
  • ***ZÁŘÍ***
  • ---------------------
  • so. 1.9. = UNIČOV = "VÝROČÍ 100 let VELKÉ VÁLKY" - hraje ŠVEJK c.k.ŠRAML
  • *
  • čt. 6.9. = Hrad-RADYNĚ = "BALADA o RADOUŠOVI" v 19:00
  • *
  • so. 8.9. = KAŠPERSKÉ HORY = "SLAVNOSTI MĚSTA" - ŠVEJKŮV c.k.ŠRAML-ík
  • *
  • po. 10.9. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "ŠVEJK" 19:30 hudební komedie - slavnostní zahájení 20. sezony divadla
  • *
  • ne. 16.9. = BĚLÁ n.RADBUZOU = "VÝROČÍ 100 let VELKÉ VÁLKY" 14:00-15:30 ŠVEJK c.k.ŠRAML-ík
  • *
  • po. 17.9. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "PRACHY" 19:30 činoherní komedie
  • *
  • st. 19.9. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "REVIZOR" 19:00 činoherní komedie
  • *
  • so. 22.9. = NOVÁ VES na HORACH = "BRAMBOROVÝ JARMARK" 12:00-17:00 hraje ŠVEJK c.k.TRIO
  • *
  • st. 26.9. = PLZEŇ-Prazdroj = "KDYŽ v Plzni VLÁDLA OPERETA" - firemní večírek HSIcom
  • *
  • pá. 28.9. = ČB = "DEN VĚŽÍ A ROZHLEDEN" ŠVEJK c.k.TRIO
  • *
  • ---------------------
  • ***ŘÍJEN***
  • so. 6.10. = BŘEVNOV = "ŠVEJKŮV c.k.KABARET" 13:00-17:00 velí Jos.ŠVEJK c.k.ŠRAML + tanečnice + 35.Regiment
  • *
  • po. 8.10. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "PRACHY" 19:00 činoherní komedie
  • *
  • so. 13.10. = TŘEMOŠNÁ = "BITVA na ITÁLII" od 14:00 hraje ŠVEJK c.k.ŠRAML
  • *
  • po. 15.10. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "REVIZOR" 19:00 činoherní komedie
  • *
  • so. 20.10. = CHRUDIM = "CHRUDIMSKÝ JARMARK" 9:00-12:00 ŠVEJK c.k.ŠRAML
  • *
  • so. 20.10. = DŘÍNOV = "100Llet od VELKÉ VÁLKY" 20:00-22:00 ŠVEJK c.k.ŠRAML
  • *
  • pá. 26.10. = NÝRSKO = "100let vzniku REPUBLIKY" 17:00-18:00 ŠVEJK c.k.ŠRAML-ík
  • *
  • so. 27.10. = ZRUČ n.SÁZAVOU = "100let od Velké VÁLKY" hraje ŠVEJKŮV c.k.ŠRAML-ík
  • *
  • po. 29.10. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "PAVLAČ" 19:00 hudební komedie
  • *
  • ---------------------
  • ***LISTOPAD***
  • ---------------------
  • ne. 4.11. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "SLAMĚNÝ KLOBOUK" 14:00 hudební komedie - GENERÁLKA I.
  • *
  • st. 7.11. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "SLAMĚNÝ KLOBOUK" 19:00 hudební komedie - GENERÁLKA II.
  • *
  • čt. 8.11. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "SLAMĚNÝ KLOBOUK" 19:00 hudební komedie - předváděčka
  • *
  • so. 10.11. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "SLAMĚNÝ KLOBOUK" 19:00 hudební komedie - PREMIÉRA
  • *
  • ne. 11.11. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "SLAMĚNÝ KLOBOUK" 14:00 hudební komedie
  • *
  • pá. 16.11. = TĚNĚ-Div.PLUTO = "PAVLAČ" 19:00 hudební komedie - ZÁJEZD
  • *
  • st. 7.11. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "SLAMĚNÝ KLOBOUK" 19:00 hudební komedie
  • *
  • st. 19.11. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "SLAMĚNÝ KLOBOUK" 19:00 hudební komedie
  • *
  • po. 26.11. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "SLAMĚNÝ KLOBOUK" 19:00 hudební komedie
  • *
  • ---------------------
  • ***PROSINEC***
  • ---------------------
  • st. 5.12. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "SLAMĚNÝ KLOBOUK" 19:00 hudební komedie
  • *
  • po. 5.12. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "SLAMĚNÝ KLOBOUK" 19:00 hudební komedie
  • *
  • po. 17.12. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "PRACHY" 19:00 činoherní komedie
  • *
  • st. 19.12. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "UZLOVINY" 19:00 hudební komedie s Dr.Radimem Uzlem
  • *
  • ne. 30.12. = DĚPOLTOVICE-hotel RIVIERA = "SILVESTR se ŠVEJKEM" 20:00 ŠVEJKŮV c.k.ŠANTÁN
  • *
  • po. 31.12. = PRAHA-Hotel ADRIA = "SILVESTR se Sedlákem KRUŠINOU" 19:00-24:00 hraje "DUDY sedláka KRUŠINY"
  • *
  • *****************
  • *** 2019 ***
  • *****************
  • --------------------
  • ***LEDEN***
  • ---------------------
  • po. 14.1. = PLZEŇ-Div.PLUTO = "SLAMĚNÝ KLOBOUK" 19:00 hudební komedie
  • *